O nas

Duet Ponad Chmurami (Katarzyna i Nikodem Jacuk) działa od 2012 roku. Wtedy właśnie spotkało się dwoje młodych ludzi wychowanych na muzyce krainy łagodności. Dzielone wzajemnie zainteresowanie zaowocowało marzeniami o publicznym prezentowaniu własnych pomysłów na twórczość znanych w muzycznym świecie postaci. Wbrew temu, co obecnie dociera do nas z radiowych odbiorników, fundamentem dla Ponad Chmurami jest twórczość Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena, Starego Dobrego Małżeństwa, czy zespołu Pod Budą. Podczas siedmioletniej drogi na muzycznej mapie zespół ma za sobą ponad 350 koncertów na terenie kraju i za granicą. W roku 2017 do muzycznego grona dołączył basista – Adrian Białek, nadając muzycznym aranżacjom spójnej całości. Ponad Chmurami ma na swoim koncie kilka płyt dostępnych w szerokiej sprzedaży fizycznej i cyfrowej w największych sklepach muzycznych. Doświadczenie, które przyniosły muzyczne spotkania z publicznością, momenty z szarej codzienności, a przede wszystkim inspiracja  twórczością wspaniałych muzyków oraz słowem świetnych poetów dały efekt w postaci najnowszej płyty – pierwszej z utworami autorskimi, której premiera miała miejsce 8 marca 2019 roku.  Jej podstawą są teksty znakomitych twórców, takich jak Hanna Woś-Dewińska, Stanisław Baliński, Maria Czermak, czy Silva Kaputikyan.  Zespół jest bardzo serdecznie przyjmowany przez licznie zgromadzoną publiczność na każdym z koncertów, który ma zaszczyt zagrać. Podczas ponad godzinnego spotkania słuchacze mają okazję do chwil zadumy, nostalgii, refleksji nad codziennością. Moc słowa wplątana w delikatne, akustyczne dźwięki przeniesie, choć na chwilę, każdego wysoko ponad chmury.

Zapraszamy na koncerty!

Przed nami

20.10.2019 (niedziela) – Inowrocław

02.11.2019 (sobota) – Inowrocław

07.11.2019 (czwartek) – Lądek-Zdrój (Piwnica Pod Adamem) godz. 19:00, bilety – 20 zł

12.11.2019 (wtorek) – Duszniki-Zdrój (Dworek im. Fryderyka Chopina) godz. 19:00, bilety – 20 zł (indywidualny), 15 zł (grupowy – powyżej 10 osób)

14.11.2019 (czwartek) – Opole (Radio Opole) – koncert w Studiu M

21.11.2019 (czwartek) – Lądek-Zdrój (Piwnica Pod Adamem) godz. 19:00, bilety – 20 zł

Zagraliśmy

2019

10.10.2019 – Bystrzyca Kłodzka (Hotel Abis)
07.10.2019 – Bystrzyca Kłodzka (Sala widowiskowa MGOK)
04.10.2019 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
22.09.2019 – Wrocław (Scena Kamienica)
19.09.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
15.09.2019 – Dąbrowa (Kościół MBNP)
12.09.2019 – Baranowo (Baranowska Chata)
07.09.2019 – Niewodnica Kościelna (Leśna Polana)
05.09.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
31.08.2019 – Inowrocław
23.08.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
17.08.2019 – Inowrocław
04.08.2019 – Janikowo (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury)
27.07.2019 – Inowrocław
25.07.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
19.07.2019 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
06.07.2019 – Żnin (Żniński Dom Kultury)
29.06.2019 – Inowrocław
27.06.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
21.06.2019 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
16.06.2019 – Inowrocław
06.06.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
31.05.2019 – Bytom (Bytomskie Centrum Kultury)
18.05.2019 – Inowrocław
16.05.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
21.04.2019 – Inowrocław
29.03.2019 – Opole (Teatr Lalki i Aktora)
24.03.2019 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
23.03.2019 – Stronie Śląskie (Kaplica św. Onufrego)
20.03.2019 – Łódź (Keja Pub)
10.03.2019 – Poznań (Blue Note)
09.03.2019 – Wrocław (koncert zamknięty)
08.03.2019 – Bystrzyca Kłodzka (Sala widowiskowa MGOK)
02.03.2019 – Inowrocław
16.02.2019 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
03.02.2019 – Inowrocław
27.01.2019 – Mogilno (Kościół MBNP)
20.01.2019 – Dąbrowa (Kościół p.w. NMP Królowej Polski)
19.01.2019 – Inowrocław
05.01.2019 – Amberg [Niemcy] (Mariahilfberg)

2018

23.12.2018 – Inowrocław
16.12.2018 – Bystrzyca Kłodzka (Sala widowiskowa MGOK)
15.12.2018 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
01.12.2018 – Gostyń (Święta Góra)
25.11.2018 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
10.11.2018 – Inowrocław
18.10.2018 – Łódź (Keja PUB)
16.09.2018 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
15.09.2018 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
09.09.2018 – Dąbrowa (Świetlica Wiejska)
30.08.2018 – Opole (Wzgórze Uniwersyteckie)
23.08.2018 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
19.08.2018 – Inowrocław
29.07.2018 – Wójtowice (Teren przy parafii)
21.07.2018 – Głuchołazy (KROPKA)
13.05.2018 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
12.05.2018 – Wrocław (Scena Kamienica)
01.05.2018 – Kłodzko (Pochód Poezji)
18.03.2018 – Inowrocław
13.03.2018 – Opole (Narodowe Centrum Polskiej Piosenki)
10.03.2018 – Olesno (Miejski Dom Kultury)
04.03.2018 – Inowrocław
04.03.2018 – Ludzisko (Kościół pw. św. Mikołaja)
24.02.2018 – Warszawa (Nowy Świat 44)
23.02.2018 – Bierwce (Sala kameralna PSP)
18.02.2018 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
16.02.2018 – Rawicz (Kawiarnia Artystyczna „W Starym Kinie”)
10.02.2018 – Inowrocław
21.01.2018 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
18.01.2018 – Łódź (Keja PUB)
13.01.2018 – Sopot (TOPOS Cafe)
07.01.2018 – Poznań (Blue Note)
06.01.2018 – Mogilno (Kościół pw. MBNP)
05.01.2018 – Bystrzyca Kłodzka (Aula ZSO)

2017

29.12.2017 – Inowrocław
28.12.2017 – Kępno (Kępiński Ośrodek Kultury)
10.12.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
09.12.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
05.11.2017 – Inowrocław
15.10.2017 – Lisewo (Aula Gimnazjum)
14.10.2017 – Inowrocław
08.10.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
07.10.2017 – Praszka (M-GOKiS)
07.10.2017 – Praszka (M-GOKiS)
01.10.2017 – Dąbrowa (Kościół p.w. NMP Królowej Polski)
30.09.2017 – Inowrocław
29.09.2017 – Wrocław (Centrum Historii Zajezdnia)
17.09.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
16.09.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
17.08.2017 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
13.08.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
06.08.2017 – Ludzisko (Kościół św. Mikołaja)
05.08.2017 – Inowrocław
15.07.2017 – Inowrocław
14.07.2017 – Dąbrowa (koncert zamknięty)
09.07.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
01.07.2017 – Bagno (Zgromadzenie Zakonne Księży Salwatorianów)
24.06.2017 – Toruń (koncert zamknięty)
11.06.2017 – Inowrocław
10.06.2017 – Janikowo (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury)
09.06.2017 – Kórnik k/Poznania (koncert zamknięty)
06.06.2017 – Opole (koncert zamknięty)
20.05.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
19.05.2017 – Jedlińsk (Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej)
14.05.2017 – Wrocław (Scena Kamienica)
07.05.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
07.05.2017 – Kamieniec Ząbkowicki (Pałac Marianny Orańskiej)
30.04.2017 – Inowrocław
17.04.2017 – Inowrocław
09.04.2017 – Jeziora Wielkie (Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji)
25.03.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
19.03.2017 – Wrocław („Stara Piwnica”)
16.03.2017 – Gniewkowo („Magazyn”)
15.03.2017 – Inowrocław
11.03.2017 – Sopot (TOPOS Caffe)
05.03.2017 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
04.03.2017 – Polanica Zdrój (koncert zamknięty)
25.02.2017 – Toruń (IX LO im. Kazimierza Jagiellończyka)
24.02.2017 – Bydgoszcz (Otwarta przestrzeń „Światłownia”)
22.02.2017 – Inowrocław
19.02.2017 – Wrocław (Scena Kamienica)
17.02.2017 – Rawicz (Kawiarnia Artystyczna „W Starym Kinie”)
14.02.2017 – Poznań („Pod Pretekstem”)
12.02.2017 – Inowrocław
09.02.2017 – Strzelno (Miejska Biblioteka Publiczna)
05.02.2017 – Ludzisko (Kościół św. Mikołaja)
01.02.2017 – Inowrocław
29.01.2017 – Dąbrowa (Kościół p.w. NMP Królowej Polski)
22.01.2017 – Bystrzyca Kłodzka (Sala koncertowa w Ratuszu)
16.01.2017 – Inowrocław
15.01.2017 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK) – finał WOŚP
14.01.2017 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
05.01.2017 – Poznań (Blue Note)

2016
30.12.2016 – Inowrocław
21.12.2016 – Mogilno (Gimnazjum im. ks. Piotra Wawrzyniaka)
18.12.2016 – Inowrocław
04.12.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
02.12.2016 – Inowrocław
25.11.2016 – Janikowo (MGOK)
24.11.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
08.11.2016 – Opole (TVP Opole)
06.11.2016 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
05.11.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
29.10.2016 – Bystrzyca Kłodzka (Sala koncertowa ratusza)
28.10.2016 – Bydgoszcz (Otwarta Przestrzeń „Światłownia”)
23.10.2016 – Dąbrowa k/Mogilna (Kościół p.w. NMP)
22.10.2016 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
21.10.2016 – Lisewo (Aula Gminnego Gimnazjum)
16.10.2016 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
15.10.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
07.09.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
02.09.2016 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
28.08.2016 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
26.08.2016 – Warszawa („Royal Wilanów”)
25.08.2016 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
21.08.2016 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
04.08.2016 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
31.07.2016 – Lubin (Altana w parku przy CK MUZA)
29.07.2016 – Bydgoszcz (Otwarta Przestrzeń „Światłownia”)
25.07.2016 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
22.07.2016 – Warszawa (Sala koncertowa Związku Literatów Polskich)
21.07.2016 – Warszawa (Plac Zamkowy)
20.07.2016 – Lublin (Zamek Lubelski)
19.07.2016 – Szepietowo (Miejski Dom Kultury)
18.07.2016 – Sokółka (Sokólski Ośrodek Kultury – Kino Sokół)
17.07.2016 – Hajnówka (Amfiteatr Miejski)
16.07.2016 – Białystok (Amfiteatr Opery i Filharmonii Podlaskiej)
01.07.2016 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
18.06.2016 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
12.06.2016 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
04.06.2016 – Kamieniec Ząbkowicki (Gminne Centrum Kultury)
22.05.2016 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
15.05.2016 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
13.05.2016 – Poznań (Dom Kultury „Jagiellonka”)
06.05.2016 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
24.04.2016 – Szamocin (Szamociński Ośrodek Kultury)
23.04.2016 – Dobrodzień (Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu)
21.04.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
20.04.2016 – Poznań (ODK Pod Lipami)
17.04.2016 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
16.04.2016 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
15.04.2016 – Wrocław (Pieśniarze)
09.04.2016 – Gdynia (Caffe Anioł)
20.03.2016 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
19.03.2016 – Warszawa (Ośrodek Kultury Ochoty)
08.03.2016 – Poznań („Pod Pretekstem”)
28.02.2016 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
26.02.2016 – Złocieniec (Złocieniecki Ośrodek Kultury)
21.02.2016 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
20.02.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
14.02.2016 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
07.02.2016 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
31.01.2016 – Ludzisko (Kościół św. Mikołaja)
24.01.2016 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
23.01.2016 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
17.01.2016 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
17.01.2016 – Dąbrowa k/Mogilna (Kościół p.w. NMP)
08.01.2016 – Bystrzyca Kłodzka (Aula Zespołu Szkół Ogólnokształcących) Noworoczny koncert „Pod Herbami”

2015
28.12.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
27.12.2015 – Ludzisko (Kościół św. Mikołaja)
19.12.2015 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
13.12.2015 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
12.12.2015 – Kłodzko (Nota Bene Cafe Club)
06.12.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
15.11.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
08.11.2015 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
25.10.2015 – Gdynia („Caffe Anioł”)
18.10.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
30.08.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
28.08.2015 – Dąbrowa k/Mogilna (Kościół p.w. NMP)
22.08.2015 – Bielsko-Biała („Bazyliszek” Salonik Sztuk Rozmaitych)
21.08.2015 – Jastrzębie-Zdrój („Kawiarnia Parkowa”)
20.08.2015 – Bystrzyca Kłodzka („Kulturalne Czwartki” – Rynek)
16.08.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
13.08.2015 – Długopole Zdrój (Dwór Elizy)
25.07.2015 – Cieszyn (koncert zamknięty)
19.07.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
18.07.2015 – Gdynia („Caffe Anioł”)
16.07.2015 – Długopole Zdrój (Dwór Elizy)
12.07.2015 – Złoty Stok („Kulturalne Niedziele” – Park Miejski)
09.07.2015 – Bystrzyca Kłodzka („Kulturalne Czwartki” – Rynek)
05.07.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
20.06.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
31.05.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
29.05.2015 – Leszno (Klub „za kulisami”)
25.05.2015 – Stronie Śląskie (CETiK)
13.05.2015 – Poznań (ODK Pod Lipami)
01.05.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
26.04.2015 – Ostromecko (Pałac w Ostromecku)
18.04.2015 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
12.04.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
22.03.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
21.03.2015 – Świdnica (ŚOK)
20.03.2015 – Bielawa (Klub „Pozytywka” przy MBP)
19.03.2015 – Opole (SCK)
08.03.2015 – Bystrzyca Kłodzka (Sala Widowiskowa MGOK)
07.03.2015 – Złoty Stok (Pensjonat „Złoty Jar”)
01.03.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
21.02.2015 – Gdynia („Caffe Anioł”)
20.02.2015 – Kwidzyn (Piwnica Artystyczna „Spichlerz”)
07.02.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
11.01.2015 – Bystrzyca Kłodzka (WOŚP – Sala Widowiskowa MGOK)
10.01.2015 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
09.01.2015 – Bystrzyca Kłodzka (Aula Zespołu Szkół Ogólnokształcących) Noworoczny koncert „Pod Herbami”

2014
30.12.2014 – Długopole Zdrój („Dwór Elizy”)
28.11.2014 – Leszno (Klub „za kulisami”)
23.11.2014 – Nowa Ruda („Technoinkubator”)
10.11.2014 – Kłodzko („NoTa Bene Cafe Club”)
07.11.2014 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
11.10.2014 – Opole (Klub Muzyczny Filharmonii Opolskiej)
18.09.2014 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
19.08.2014 – Lądek Zdrój (Park Zdrojowy im. Jana Pawła II)
16.08.2014 – Długopole Zdrój („Dwór Elizy”)
15.08.2014 – Trzebieszowice („Zamek na Skale”)
14.08.2014 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
09.08.2014 – Kudowa Zdrój (Willa „SPA Scaliano”)
17.07.2014 – Bydgoszcz (Kawiarnia „Stara Szuflada”)
17.05.2014 – Rabka („MonAmi” Cafe)
08.05.2014 – Poznań (Blue Note)
11.04.2014 – Ciechocinek (Pałac „Targon”)
10.04.2014 – Opole (Pub „Reset raciborski”)
22.03.2014 – Lądek-Zdrój (Centrum Kultury i Rekreacji)
21.03.2014 – Kłodzko (Pub „Stare Kino”)
08.03.2014 – Bydgoszcz (Kawiarnia „Stara Szuflada”)
07.03.2014 – Ciechocinek (Pałac „Targon”)
11.01.2014 – Opole (Winiarnia-Kawiarnia „Strych”)
03.01.2014 – Bystrzyca Kłodzka (Aula Zespołu Szkół Ogólnokształcących) Noworoczny koncert „Pod Herbami”

2013
16.12.2013 – Poznań – koncert zamknięty (Uniwersytet Przyrodniczy)
14.12.2013 – Bystrzyca Kłodzka – Bystrzycki Festyn Pod Choinką
15.11.2013 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
26.10.2013 – Brzeg (Herbaciarnia Niezależny Ośrodek Kultury)
12.10.2013 – Stronie Śląskie (CETiK)
11.10.2013 – Bystrzyca Kłodzka (Muzeum Filumenistyczne)
14.09.2013 – Bystrzyca Kłodzka (Plac Rekreacyjny przy MGOK) Jarmark Trzech Kolorów
04.08.2013 – Bystrzyca Kłodzka (koncert zamknięty)
20.07.2013 – Inowrocław (Stara Apteka)
12.07.2013 – Polanica Zdrój (Muszla Koncertowa)
05.07.2013 – Długopole Zdrój (Dwór Elizy)

Dyskografia

Ponad Chmurami (2019)

1. Zaplątani
słowa – Hanna Woś-Dewińska
2. Poziomka
słowa – Hanna Woś-Dewińska
3. Wiśnie
słowa – Stanisław Baliński
4. Do rymu
słowa – Hanna Woś-Dewińska
5. Tamaryszki
słowa – Hanna Woś-Dewińska
6. Pod obłoki
słowa – Silva Kaputikyan
7. Proszę
słowa – Wiesława Kwinto-Koczan
8. Obyśmy dalej się kochali
słowa – Silva Kaputikyan
9. Wspomnienie
słowa – Maria Czermak
10. Pajęczyna
słowa – Hanna Woś-Dewińska
11. Pardon! Miłość
słowa – Hanna Woś-Dewińska
12. Czy wiedziałeś
słowa – Wiesława Kwinto-Koczan
13. Wszystko
słowa – Hanna Woś-Dewińska

muzyka do wszystkich utworów – Katarzyna i Nikodem Jacukowie

Wśród Nocnej Ciszy (2018)

1. Mizerna cicha
2. Gdy śliczna Panna
3. W żłobie leży
4. Lulajże Jezuniu
5. Z narodzenia Pana
6. Cicha noc
7. Wśród nocnej ciszy
8. Jezus Malusieńki
9. Nie było miejsca dla Ciebie

Maleńka Orkiestra Nadziei (2016)

1. Pieśń gruzińska
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
2. Trzy siostry: Wiara, Nadzieja i Miłość
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
3. Piosenka o robaku
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
4. Miłość i rozłąka
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
5. Trzy miłości
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
6. Balonik
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
7. Piosenka o nadziei
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
8. Aleksander Siergiejewicz Puszki
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
9. Majster Grisza
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
10. Dwa kolory
słowa – Domitrij Pavlichko, muzyka – Oleksandr Bilash
11. Wańka Morozow
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
12. Ballada o papierowym żołnierzyku
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
13. Мodlitwa
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
14. Миленький ты мой
utwór tradycyjny
15. Ostatni trolejbus
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa

Dwa Kolory (2015)

1. Pieśń gruzińska
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
2. Ballada o papierowym żołnierzyku
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
3. Trzy siostry: Wiara, Nadzieja i Miłość
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
4. Piosenka o robaku
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
5. Miłość i rozłąka
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
6. Piosenka o nadziei
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
7. Modlitwa
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
8. Dwa kolory
słowa – Domitrij Pavlichko, muzyka – Oleksandr Bilash
9. Balonik
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
10. Aleksander Siergiejewicz Puszkin
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
11. Wańka Morozow
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa
12. Миленький ты мой
melodia ludowa
13. Trzy miłości
słowa i muzyka – Bułat Okudżawa