Przejdź do treści

Bilety na koncerty

     

    Bilety na koncerty zespołu Ponad Chmurami dostępne są również na portalach:

    KupBilecik.pl

    Stage24.pl

     

    Przed nami

      23.02.2024 (piątek) – Tarnobrzeg (Tarnobrzeski Dom Kultury), godz. 19:00, bilety dostępne online oraz bezpośrednio przed koncertem

      24.02.2024 (sobota) – Kielce (Wojewódzki Dom Kultury), godz. 19:00, bilety dostępne online, w kasie WDK oraz bezpośrednio przed koncertem

      25.02.2024 (niedziela) – Tarnów (Pałac Młodzieży), godz. 17:00, bilety dostępne online oraz bezpośrednio przed koncertem

      29.02.2024 (czwartek) – Zgorzelec (Miejski Dom Kultury), godz. 19:00, bilety dostępne online, w kasie MDK oraz bezpośrednio przed koncertem

      01.03.2024 (piątek) – Jelenia Góra (JCK Muflon), godz. 19:00, bilety dostępne online oraz w kasie JCK

      22.03.2024 (piątek) – Opole (Studenckie Centrum Kultury), godz. 19:00, bilety dostępne online oraz bezpośrednio przed koncertem

      23.03.2024 (sobota) – Częstochowa (Teatr Nowy), godz. 19:00, bilety dostępne online oraz bezpośrednio przed koncertem

      24.03.2024 (niedziela) – Dąbrowa Górnicza (Dom Kultury Ząbkowice), godz. 18:00, bilety dostępne online oraz bezpośrednio przed koncertem

      12.04.2024 (piątek) – Radom (Resursa Obywatelska), godz. 19:00, bilety dostępne online oraz bezpośrednio przed koncertem

      13.04.2024 (sobota) – Warszawa (Dom Literatury), godz. 19:00, bilety dostępne online oraz bezpośrednio przed koncertem

      14.04.2024 (niedziela) – Płock (POKiS), godz. 18:00, bilety dostępne online oraz w kasie POKiS

      27.04.2024 (sobota) – Gdynia (Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Z. Noskowskiego), godz. 19:00, bilety dostępne online oraz bezpośrednio przed koncertem

      29.04.2024 (niedziela) – Koszalin (Centrum Kultury 105)

      10.05.2024 (piątek) – Piła (Sala Miejska), godz. 19:00, bilety dostępne online oraz bezpośrednio przed koncertem

      11.05.2024 (sobota) – Brześć Kujawski (BCKiH “Wahadło”), godz. 19:00, bilety dostępne online oraz w kasie BCKiH

      12.05.2024 (niedziela) – Kutno (Centrum Teatru Muzyki i Tańca), godz. 18:00, bilety dostępne online oraz bezpośrednio przed koncertem

      19.05.2024 (niedziela) – Tychy (Parafia pw. Ojca Pio w Tychach)

      24.05.2024 (piątek) – Nysa (Muzeum Powiatowe), godz. 19:00, bilety dostępne online oraz bezpośrednio przed koncertem

      25.05.2024 (sobota) – Bielawa (Teatr Robotniczy), godz. 19:00, bilety dostępne online oraz w kasie MOKIS

      08.06.2024 (sobota) – Olsztyn (Auditorium Maximum), godz. 19:00, bilety dostępne online oraz bezpośrednio przed koncertem

      14.06.2024 (piątek) – Olecko (ROK Mazury Garbate), godz. 19:00, bilety dostępne online oraz w kasie ROK

      16.06.2024 (niedziela) – Łódź (Keja PUB), godz. 18:00, bilety dostępne online oraz w Keja PUB

      29.06.2024 (sobota) – Duszniki-Zdrój (Biblioteka Publiczna) 

      13.09.2024 (piątek) – Świdnica (Aula Liceum im. Jana Kasprowicza)

      27.09.2024 (piątek) – Grudziądz (Klub Akcent)

      19.10.2024 (sobota) – Radzyń Podlaski (Radzyński Ośrodek Kultury)

       

       

       

      Zagraliśmy

        2024

        11.02.2024 – Gostyń (Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik)
        09.02.2024 – Konin (Młodzieżowy Dom Kultury)
        27.01.2024 – Zamość (Zamojski Dom Kultury)
        26.01.2024 – Przemyśl (Przemyskie Centrum i Nauki Zamek)
        25.01.2024 – Rzeszów (Rzeszowski Dom Kultury)
        07.01.2024 – Katowice (Miejski Dom Kultury Koszutka)
        06.01.2024 – Bielsko-Biała (Bielska Scena Reja)
        05.01.2024 – Rybnik (Dom Kultury Boguszowice)

        2023

        15.12.2023 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
        02.12.2023 – Białystok (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina)
        01.12.2023 – Warszawa (Dom Literatury)
        30.11.2023 – Łódź (Pub Keja)
        26.11.2023 – Zielona Góra (Muzeum Ziemi Lubuskiej)
        25.11.2023 – Poznań (ODK Pod Lipami)
        24.11.2023 – Toruń (Młodzieżowy Dom Kultury)
        19.11.2023 – Kraków (Klub Pod Jaszczurami)
        18.11.2023 – Iłża (Centrum Kultury i Turystyki)
        17.11.2023 – Lublin (Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. T. Szeligowskiego)
        12.11.2023 – Czastary (Gminny Ośrodek Kultury)
        04.11.2023 – Wrocław (ODT Światowid)
        03.11.2023 – Mikstat (MGOK)
        17.10.2023 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
        15.10.2023 – Smętowo Graniczne (Kościół)
        14.10.2023 – Gdańsk (Dom Harcerza)
        08.10.2023 – Piaseczno (Biblioteka Publiczna)
        07.10.2023 – Radzyń Podlaski (Miejska Biblioteka Publiczna)
        06.10.2023 – Biała Podlaska (Sala widowiskowa w Starostwie Powiatowym)
        30.09.2023 – Lądek-Zdrój (Stawy Biskupie)
        29.09.2023 – Mogilno (Miejski Dom Kultury)
        28.09.2023 – Murzasichle (Aula szkoły podstawowej)
        24.09.2023 – Zduńska Wola (Miejski Dom Kultury)
        23.09.2023 – Łowicz (Kino Fenix)
        22.09.2023 – Tomaszów Mazowiecki (Powiatowe Centrum Animacji Społecznej)
        25.08.2023 – Ujsoły (Festiwal Danielka)
        19.08.2023 – Jamna (Chatka Włóczykija)
        18.08.2023 – Iwonicz-Zdrój (Kino Wczasowicz)
        17.08.2023 – Brzegi (Schronisko Głodówka)
        14.08.2023 – Cisna (Gminne Centrum Kultury i Ekologii)
        23.07.2023 – Krynica-Zdrój (Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego)
        22.07.2023 – Rabka-Zdrój (Teatr Lalek Rabcio)
        20.07.2023 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
        08.07.2023 – Cieszyn (Cieszyński Dom Kultury Dom Narodowy)
        07.07.2023 – Będzin (Arenda Lochy Zamkowe)
        16.06.2023 – Olsztyn (Galeria Sowa)
        15.06.2023 – Elbląg (Biblioteka Elbląska)
        10.06.2023 – Mikołajki (CK Kłobuk)
        09.06.2023 – Olecko (ROK Mazury Garbate)
        27.05.2023 – Siedlce (MOK)
        26.05.2023 – Kadzidło (Na Paletach)
        25.05.2023 – Łódź (Keja PUB)
        21.05.2023 – Bydgoszcz (Eljazz)
        20.05.2023 – Gorzów Wielkopolski (MCK Zawarcie)
        07.05.2023 – Gdynia (Szkoła Muzyczna I i II stopnia)
        06.05.2023 – Słupsk (Słupski Inkubator Technologiczny)
        05.05.2023 – Starogard Gdański (Kino “Sokół”)
        02.05.2023 – Lądek-Zdrój (Trojak)
        27.04.2023 – Wałbrzych (Coolturalna Montownia)
        23.04.2023 – Gliwice (PasCuda)
        22.04.2023 – Krynica-Zdrój (Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego)
        21.04.2023 – Nowy Sącz (Małopolskie Centrum Kultury Sokół)
        14.04.2023 – Legnicki (Hotel Legnicki)
        26.03.2023 – Szczecin (13 Muz)
        25.03.2023 – Piła (Sala Miejska)
        24.03.2023 – Grudziądz (Klub Akcent)
        12.03.2023 – Oświęcim (Oświęcimskie Centrum Kultury)
        11.03.2023 – Sosnowiec (Miejski Klub im. Jana Kiepury)
        10.03.2023 – Opole (Studenckie Centrum Kultury)
        03.03.2023 – Świdnica (Aula I Liceum Ogólnokształcącego)
        19.02.2023 – Kraków (Aula bł. Jakuba)
        18.02.2023 – Lublin (DDK Czechów)
        17.02.2023 – Radom (Resursa Obywatelska)
        14.02.2023 – Bystrzyca Kłodzka (Miejsko Gminny Ośrodek Kultury)
        07.02.2023 – Łódź (Teatr Muzyczny)
        06.02.2023 – Ostrów Mazowiecka (Kino Ostrovia)
        05.02.2023 – Białystok (6-Ścian Pub)
        28.01.2023 – Jelenia Góra (Jeleniogórskie Centrum Kultury Muflon)
        22.01.2023 – Konin (Koniński Dom Kultury)
        21.01.2023 – Inowrocław (Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia)
        20.01.2023 – Płock (Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki)
        13.01.2023 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)

        2022

        27.11.2022 – Przemyśl (Centrum Kulturalne)
        26.11.2022 – Tarnów (Stowarzyszenie “Przepraszam”)
        25.11.2022 – Rzeszów (Rzeszowski Dom Kultury)
        24.11.2022 – Jasień (Biblioteka Publiczna)
        13.11.2022 – Łódź (Keja PUB)
        12.11.2022 – Warszawa (Dom Literatury)
        11.11.2022 – Częstochowa (Muzyczna Meta)
        06.11.2022 – Gdańsk (Centrum Kultury na Morenie)
        05.11.2022 – Koszalin (CK105)
        04.11.2022 – Włocławek (Stara Remiza)
        23.10.2022 – Gorzów Wielkopolski (Łazienki 6 Klub)
        22.10.2022 – Świnoujście (Miejski Dom Kultury)
        21.10.2022 – Szczecin (Klub Delta)
        20.10.2022 – Stary Targ (Gminny Ośrodek Kultury)
        16.10.2022 – Zielona Góra (Cafe Noir)
        15.10.2022 – Poznań (ODK “Pod Lipami”)
        14.10.2022 – Wrocław (ODT “Światowid”)
        12.10.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        22.09.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
        21.09.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        17.09.2022 – Kłodzko (Kłodzki Ośrodek Kultury)
        16.09.2022 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
        15.09.2022 – Katowice (Klub Podróżników Namaste)
        01.09.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
        31.08.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        30.08.2022 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
        21.08.2022 – Polanica-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        18.08.2022 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
        17.08.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        14.08.2022 – Cisna (Bacówka Pod Honem)
        12.08.2022 – Smolnik (Zagroda Chryszczata)
        10.08.2022 – Ustrzyki Górne (Zajazd Pod Caryńską)
        07.08.2022 – Iwonicz-Zdrój (Kino Wczasowicz)
        06.08.2022 – Jamna (Schronisko Dobrych Myśli)
        05.08.2022 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
        21.07.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
        19.07.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        06.07.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
        19.07.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        06.07.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
        29.06.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        18.06.2022 – Kalisz (Akcelerator Kultury)
        17.06.2022 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
        12.06.2022 – Marianówka (Harcówka)
        11.06.2022 – Bielsko-Biała (Galeria Wzgórze)
        10.06.2022 – Rybnik (Powstańcza)
        08.06.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        03.06.2022 – Mikołajki (Peter’s Pub)
        02.06.2022 – Olsztyn (Galeria Sowa)
        29.05.2022 – Elbląg (Mjazzga)
        28.05.2022 – Gdańsk (Paszcza Lwa)
        26.05.2022 – Strzelin (Strzeliński Ośrodek Kultury)
        19.05.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
        08.05.2022 – Bydgoszcz (Eljazz)
        07.05.2022 – Toruń (OdNowa)
        02.05.2022 – Lądek-Zdrój (Arboretum)
        29.04.2022 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
        28.04.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
        27.04.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        09.04.2022 – Warszawa (La Boheme)
        08.04.2022 – Barcin (Miejski Dom Kultury)
        06.04.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        03.04.2022 – Katowice (Namaste)
        02.04.2022 – Kraków (Klub Gwarek)
        23.03.2022 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
        20.03.2022 – Katowice (Namaste)
        19.03.2022 – Bielsko-Biała (Galeria Wzgórze)
        18.03.2022 – Opole (Stodoła)
        13.03.2022 – Tarnów Opolski (Gminny Ośrodek Kultury)
        10.03.2022 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
        05.03.2022 – Łódź (Keja Pub)
        04.03.2022 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
        26.02.2022 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
        24.02.2022 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
        23.02.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        14.02.2022 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
        13.02.2022 – Kożuchów (Centrum Kultury Zamek)
        12.02.2022 – Zielona Góra (Cafe Noir)
        09.02.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        08.02.2022 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
        05.02.2022 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
        03.02.2022 – Białystok (Podlaski Instytut Kultury)
        15.01.2022 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
        08.01.2022 – Sandomierz (Katolicki Dom Kultury)

        2021

        15.12.2021 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        02.12.2021 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
        28.11.2021 – Łódź (Keja Pub)
        25.11.2021 – Wrocław (Stary Klasztor)
        24.11.2021 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        21.11.2021 – Rzym [Włochy] (Dom Polski im. Jana Pawła II)
        14.11.2021 – Poznań (Blue Note)
        08.11.2021 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
        06.11.2021 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
        05.11.2021 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
        04.11.2021 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        23.10.2021 – Wałbrzych (Pod Pretekstem)
        22.10.2021 – Długopole-Zdrój (Dwór Elizy)
        20.10.2021 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        17.09.2021 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
        23.08.2021 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
        22.08.2021 – Polanica-Zdrój (Muszla koncertowa)
        14.08.2021 – Długopole-Zdrój (Dwór Elizy)
        13.08.2021 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
        11.08.2021 – Polanica-Zdrój (Zielone Tarasy)
        06.08.2021 – Mława (Miejski Dom Kultury)
        31.07.2021 – Długopole-Zdrój (Dwór Elizy)
        25.07.2021 – Dąbrowa (Kościół NMP Królowej Polski)
        24.07.2021 – Janikowo (Teren OSiR)
        11.07.2021 – Bielawa (Park Miejski)
        13.06.2021 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
        12.06.2021 – Wrocław (Scena Kamienica)

        2020

        26.09.2020 – Grudziądz (Sztukateria Art&Music Pub)
        17.09.2020 – Łódź (Keja PUB)
        30.08.2020 – Dąbrowa (Kościół NMP Królowej Polski)
        28.08.2020 – Duszniki-Zdrój (Dwór Elizy)
        22.08.2020 – Janikowo (MGOK)
        21.08.2020 – Bydgoszcz (Otwarta Przestrzeń Światłownia)
        01.08.2020 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra – Kawiarnia Artystyczna)
        28.02.2020 – Tychy (SDK Tęcza)
        24.02.2020 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
        23.02.2020 -Praszka (M-GOKiS)
        21.02.2020 – Inowrocław
        10.02.2020 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
        08.02.2020 – Inowrocław
        06.02.2020 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
        30.01.2020 – Łódź (Keja PUB)
        26.01.2020 – Bystrzyca Kłodzka (Kościół pw. Świętego Michała Archanioła)
        19.01.2020 – Poznań (Blue Note)
        16.01.2020 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
        13.01.2020 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
        11.01.2020 – Inowrocław
        10.01.2020 – Bystrzyca Kłodzka (Aula ZSO)

        2019

        24.12.2019 – Polanica-Zdrój (Hotel Polanica Resort & Spa)
        19.12.2019 – Kudowa-Zdrój (Liceum Ogólnokształcące)
        14.12.2019 – Bystrzyca Kłodzka (Sala widowiskowa MGOK)
        30.11.2019 – Inowrocław
        28.11.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
        14.11.2019 – Opole (Studio M im. SBB w Radiu Opole)
        07.11.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
        04.11.2019 – Polanica-Zdrój (Wielka Pieniawa)
        02.11.2019 – Inowrocław
        21.10.2019 – Polanica-Zdrój (Wielka Pieniawa)
        20.10.2019 – Inowrocław
        10.10.2019 – Bystrzyca Kłodzka (Hotel Abis)
        07.10.2019 – Bystrzyca Kłodzka (Sala widowiskowa MGOK)
        04.10.2019 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
        22.09.2019 – Wrocław (Scena Kamienica)
        19.09.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
        15.09.2019 – Dąbrowa (Kościół MBNP)
        12.09.2019 – Baranowo (Baranowska Chata)
        07.09.2019 – Niewodnica Kościelna (Leśna Polana)
        05.09.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
        31.08.2019 – Inowrocław
        23.08.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
        17.08.2019 – Inowrocław
        04.08.2019 – Janikowo (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury)
        27.07.2019 – Inowrocław
        25.07.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
        19.07.2019 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
        06.07.2019 – Żnin (Żniński Dom Kultury)
        29.06.2019 – Inowrocław
        27.06.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
        21.06.2019 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
        16.06.2019 – Inowrocław
        06.06.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
        31.05.2019 – Bytom (Bytomskie Centrum Kultury)
        18.05.2019 – Inowrocław
        16.05.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
        21.04.2019 – Inowrocław
        29.03.2019 – Opole (Teatr Lalki i Aktora)
        24.03.2019 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
        23.03.2019 – Stronie Śląskie (Kaplica św. Onufrego)
        20.03.2019 – Łódź (Keja Pub)
        10.03.2019 – Poznań (Blue Note)
        09.03.2019 – Wrocław (koncert zamknięty)
        08.03.2019 – Bystrzyca Kłodzka (Sala widowiskowa MGOK)
        02.03.2019 – Inowrocław
        16.02.2019 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        03.02.2019 – Inowrocław
        27.01.2019 – Mogilno (Kościół MBNP)
        20.01.2019 – Dąbrowa (Kościół p.w. NMP Królowej Polski)
        19.01.2019 – Inowrocław
        05.01.2019 – Amberg [Niemcy] (Mariahilfberg)

        2018

        23.12.2018 – Inowrocław
        16.12.2018 – Bystrzyca Kłodzka (Sala widowiskowa MGOK)
        15.12.2018 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
        01.12.2018 – Gostyń (Święta Góra)
        25.11.2018 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        10.11.2018 – Inowrocław
        18.10.2018 – Łódź (Keja PUB)
        16.09.2018 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
        15.09.2018 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        09.09.2018 – Dąbrowa (Świetlica Wiejska)
        30.08.2018 – Opole (Wzgórze Uniwersyteckie)
        23.08.2018 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
        19.08.2018 – Inowrocław
        29.07.2018 – Wójtowice (Teren przy parafii)
        13.05.2018 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
        12.05.2018 – Wrocław (Scena Kamienica)
        01.05.2018 – Kłodzko (Pochód Poezji)
        18.03.2018 – Inowrocław
        13.03.2018 – Opole (Narodowe Centrum Polskiej Piosenki)
        10.03.2018 – Olesno (Miejski Dom Kultury)
        04.03.2018 – Inowrocław
        04.03.2018 – Ludzisko (Kościół pw. św. Mikołaja)
        24.02.2018 – Warszawa (Nowy Świat 44)
        23.02.2018 – Bierwce (Sala kameralna PSP)
        18.02.2018 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
        16.02.2018 – Rawicz (Kawiarnia Artystyczna “W Starym Kinie”)
        10.02.2018 – Inowrocław
        21.01.2018 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        18.01.2018 – Łódź (Keja PUB)
        13.01.2018 – Sopot (TOPOS Cafe)
        07.01.2018 – Poznań (Blue Note)
        06.01.2018 – Mogilno (Kościół pw. MBNP)
        05.01.2018 – Bystrzyca Kłodzka (Aula ZSO)

        2017

        29.12.2017 – Inowrocław
        28.12.2017 – Kępno (Kępiński Ośrodek Kultury)
        10.12.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        09.12.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
        05.11.2017 – Inowrocław
        15.10.2017 – Lisewo (Aula Gimnazjum)
        14.10.2017 – Inowrocław
        08.10.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        07.10.2017 – Praszka (M-GOKiS)
        07.10.2017 – Praszka (M-GOKiS)
        01.10.2017 – Dąbrowa (Kościół p.w. NMP Królowej Polski)
        30.09.2017 – Inowrocław
        29.09.2017 – Wrocław (Centrum Historii Zajezdnia)
        17.09.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        16.09.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
        17.08.2017 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
        13.08.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
        06.08.2017 – Ludzisko (Kościół św. Mikołaja)
        05.08.2017 – Inowrocław
        15.07.2017 – Inowrocław
        14.07.2017 – Dąbrowa (koncert zamknięty)
        09.07.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
        01.07.2017 – Bagno (Zgromadzenie Zakonne Księży Salwatorianów)
        24.06.2017 – Toruń (koncert zamknięty)
        11.06.2017 – Inowrocław
        10.06.2017 – Janikowo (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury)
        09.06.2017 – Kórnik k/Poznania (koncert zamknięty)
        06.06.2017 – Opole (koncert zamknięty)
        20.05.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
        19.05.2017 – Jedlińsk (Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej)
        14.05.2017 – Wrocław (Scena Kamienica)
        07.05.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        07.05.2017 – Kamieniec Ząbkowicki (Pałac Marianny Orańskiej)
        30.04.2017 – Inowrocław
        17.04.2017 – Inowrocław
        09.04.2017 – Jeziora Wielkie (Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji)
        25.03.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        19.03.2017 – Wrocław (“Stara Piwnica”)
        16.03.2017 – Gniewkowo (“Magazyn”)
        15.03.2017 – Inowrocław
        11.03.2017 – Sopot (TOPOS Caffe)
        05.03.2017 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
        04.03.2017 – Polanica Zdrój (koncert zamknięty)
        25.02.2017 – Toruń (IX LO im. Kazimierza Jagiellończyka)
        24.02.2017 – Bydgoszcz (Otwarta przestrzeń “Światłownia”)
        22.02.2017 – Inowrocław
        19.02.2017 – Wrocław (Scena Kamienica)
        17.02.2017 – Rawicz (Kawiarnia Artystyczna “W Starym Kinie”)
        14.02.2017 – Poznań (“Pod Pretekstem”)
        12.02.2017 – Inowrocław
        09.02.2017 – Strzelno (Miejska Biblioteka Publiczna)
        05.02.2017 – Ludzisko (Kościół św. Mikołaja)
        01.02.2017 – Inowrocław
        29.01.2017 – Dąbrowa (Kościół p.w. NMP Królowej Polski)
        22.01.2017 – Bystrzyca Kłodzka (Sala koncertowa w Ratuszu)
        16.01.2017 – Inowrocław
        15.01.2017 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK) – finał WOŚP
        14.01.2017 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        05.01.2017 – Poznań (Blue Note)

        2016
        30.12.2016 – Inowrocław
        21.12.2016 – Mogilno (Gimnazjum im. ks. Piotra Wawrzyniaka)
        18.12.2016 – Inowrocław
        04.12.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        02.12.2016 – Inowrocław
        25.11.2016 – Janikowo (MGOK)
        24.11.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        08.11.2016 – Opole (TVP Opole)
        06.11.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        05.11.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        29.10.2016 – Bystrzyca Kłodzka (Sala koncertowa ratusza)
        28.10.2016 – Bydgoszcz (Otwarta Przestrzeń “Światłownia”)
        23.10.2016 – Dąbrowa k/Mogilna (Kościół p.w. NMP)
        22.10.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        21.10.2016 – Lisewo (Aula Gminnego Gimnazjum)
        16.10.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        15.10.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        07.09.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        02.09.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        28.08.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        26.08.2016 – Warszawa (“Royal Wilanów”)
        25.08.2016 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
        21.08.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        04.08.2016 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
        31.07.2016 – Lubin (Altana w parku przy CK MUZA)
        29.07.2016 – Bydgoszcz (Otwarta Przestrzeń “Światłownia”)
        25.07.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        22.07.2016 – Warszawa (Sala koncertowa Związku Literatów Polskich)
        21.07.2016 – Warszawa (Plac Zamkowy)
        20.07.2016 – Lublin (Zamek Lubelski)
        19.07.2016 – Szepietowo (Miejski Dom Kultury)
        18.07.2016 – Sokółka (Sokólski Ośrodek Kultury – Kino Sokół)
        17.07.2016 – Hajnówka (Amfiteatr Miejski)
        16.07.2016 – Białystok (Amfiteatr Opery i Filharmonii Podlaskiej)
        01.07.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        18.06.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        12.06.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        04.06.2016 – Kamieniec Ząbkowicki (Gminne Centrum Kultury)
        22.05.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        15.05.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        13.05.2016 – Poznań (Dom Kultury “Jagiellonka”)
        06.05.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        24.04.2016 – Szamocin (Szamociński Ośrodek Kultury)
        23.04.2016 – Dobrodzień (Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu)
        21.04.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        20.04.2016 – Poznań (ODK Pod Lipami)
        17.04.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        16.04.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        15.04.2016 – Wrocław (Pieśniarze)
        09.04.2016 – Gdynia (Caffe Anioł)
        20.03.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        19.03.2016 – Warszawa (Ośrodek Kultury Ochoty)
        08.03.2016 – Poznań (“Pod Pretekstem”)
        28.02.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        26.02.2016 – Złocieniec (Złocieniecki Ośrodek Kultury)
        21.02.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        20.02.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        14.02.2016 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
        07.02.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        31.01.2016 – Ludzisko (Kościół św. Mikołaja)
        24.01.2016 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
        23.01.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        17.01.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        17.01.2016 – Dąbrowa k/Mogilna (Kościół p.w. NMP)
        08.01.2016 – Bystrzyca Kłodzka (Aula Zespołu Szkół Ogólnokształcących) Noworoczny koncert „Pod Herbami”

        2015
        28.12.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        27.12.2015 – Ludzisko (Kościół św. Mikołaja)
        19.12.2015 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
        13.12.2015 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        12.12.2015 – Kłodzko (Nota Bene Cafe Club)
        06.12.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        15.11.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        08.11.2015 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        25.10.2015 – Gdynia (“Caffe Anioł”)
        18.10.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        30.08.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        28.08.2015 – Dąbrowa k/Mogilna (Kościół p.w. NMP)
        22.08.2015 – Bielsko-Biała (“Bazyliszek” Salonik Sztuk Rozmaitych)
        21.08.2015 – Jastrzębie-Zdrój (“Kawiarnia Parkowa”)
        20.08.2015 – Bystrzyca Kłodzka (“Kulturalne Czwartki” – Rynek)
        16.08.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        13.08.2015 – Długopole Zdrój (Dwór Elizy)
        25.07.2015 – Cieszyn (koncert zamknięty)
        19.07.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        18.07.2015 – Gdynia (“Caffe Anioł”)
        16.07.2015 – Długopole Zdrój (Dwór Elizy)
        12.07.2015 – Złoty Stok (“Kulturalne Niedziele” – Park Miejski)
        09.07.2015 – Bystrzyca Kłodzka (“Kulturalne Czwartki” – Rynek)
        05.07.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        20.06.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        31.05.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        29.05.2015 – Leszno (Klub “za kulisami”)
        25.05.2015 – Stronie Śląskie (CETiK)
        13.05.2015 – Poznań (ODK Pod Lipami)
        01.05.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        26.04.2015 – Ostromecko (Pałac w Ostromecku)
        18.04.2015 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        12.04.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        22.03.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
        21.03.2015 – Świdnica (ŚOK)
        20.03.2015 – Bielawa (Klub „Pozytywka” przy MBP)
        19.03.2015 – Opole (SCK)
        08.03.2015 – Bystrzyca Kłodzka (Sala Widowiskowa MGOK)
        07.03.2015 – Złoty Stok (Pensjonat „Złoty Jar”)
        01.03.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
        21.02.2015 – Gdynia („Caffe Anioł”)
        20.02.2015 – Kwidzyn (Piwnica Artystyczna „Spichlerz”)
        07.02.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
        11.01.2015 – Bystrzyca Kłodzka (WOŚP – Sala Widowiskowa MGOK)
        10.01.2015 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        09.01.2015 – Bystrzyca Kłodzka (Aula Zespołu Szkół Ogólnokształcących) Noworoczny koncert „Pod Herbami”

        2014
        30.12.2014 – Długopole Zdrój („Dwór Elizy”)
        28.11.2014 – Leszno (Klub „za kulisami”)
        23.11.2014 – Nowa Ruda („Technoinkubator”)
        10.11.2014 – Kłodzko („NoTa Bene Cafe Club”)
        07.11.2014 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
        11.10.2014 – Opole (Klub Muzyczny Filharmonii Opolskiej)
        18.09.2014 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
        19.08.2014 – Lądek Zdrój (Park Zdrojowy im. Jana Pawła II)
        16.08.2014 – Długopole Zdrój („Dwór Elizy”)
        15.08.2014 – Trzebieszowice („Zamek na Skale”)
        14.08.2014 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
        09.08.2014 – Kudowa Zdrój (Willa „SPA Scaliano”)
        17.07.2014 – Bydgoszcz (Kawiarnia „Stara Szuflada”)
        17.05.2014 – Rabka („MonAmi” Cafe)
        08.05.2014 – Poznań (Blue Note)
        11.04.2014 – Ciechocinek (Pałac „Targon”)
        10.04.2014 – Opole (Pub „Reset raciborski”)
        22.03.2014 – Lądek-Zdrój (Centrum Kultury i Rekreacji)
        21.03.2014 – Kłodzko (Pub „Stare Kino”)
        08.03.2014 – Bydgoszcz (Kawiarnia „Stara Szuflada”)
        07.03.2014 – Ciechocinek (Pałac „Targon”)
        11.01.2014 – Opole (Winiarnia-Kawiarnia „Strych”)
        03.01.2014 – Bystrzyca Kłodzka (Aula Zespołu Szkół Ogólnokształcących) Noworoczny koncert „Pod Herbami”

        2013
        16.12.2013 – Poznań – koncert zamknięty (Uniwersytet Przyrodniczy)
        14.12.2013 – Bystrzyca Kłodzka – Bystrzycki Festyn Pod Choinką
        15.11.2013 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
        26.10.2013 – Brzeg (Herbaciarnia Niezależny Ośrodek Kultury)
        12.10.2013 – Stronie Śląskie (CETiK)
        11.10.2013 – Bystrzyca Kłodzka (Muzeum Filumenistyczne)
        14.09.2013 – Bystrzyca Kłodzka (Plac Rekreacyjny przy MGOK) Jarmark Trzech Kolorów
        04.08.2013 – Bystrzyca Kłodzka (koncert zamknięty)
        20.07.2013 – Inowrocław (Stara Apteka)
        12.07.2013 – Polanica Zdrój (Muszla Koncertowa)
        05.07.2013 – Długopole Zdrój (Dwór Elizy)