Przejdź do treści

Bilety na koncerty

     

    Bilety na koncerty zespołu Ponad Chmurami dostępne są również na portalach:

    KupBilecik.pl

    Stage24.pl

     

    Zagraliśmy

      2024

      11.02.2024 – Gostyń (Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik)
      09.02.2024 – Konin (Młodzieżowy Dom Kultury)
      27.01.2024 – Zamość (Zamojski Dom Kultury)
      26.01.2024 – Przemyśl (Przemyskie Centrum i Nauki Zamek)
      25.01.2024 – Rzeszów (Rzeszowski Dom Kultury)
      07.01.2024 – Katowice (Miejski Dom Kultury Koszutka)
      06.01.2024 – Bielsko-Biała (Bielska Scena Reja)
      05.01.2024 – Rybnik (Dom Kultury Boguszowice)

      2023

      15.12.2023 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
      02.12.2023 – Białystok (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina)
      01.12.2023 – Warszawa (Dom Literatury)
      30.11.2023 – Łódź (Pub Keja)
      26.11.2023 – Zielona Góra (Muzeum Ziemi Lubuskiej)
      25.11.2023 – Poznań (ODK Pod Lipami)
      24.11.2023 – Toruń (Młodzieżowy Dom Kultury)
      19.11.2023 – Kraków (Klub Pod Jaszczurami)
      18.11.2023 – Iłża (Centrum Kultury i Turystyki)
      17.11.2023 – Lublin (Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. T. Szeligowskiego)
      12.11.2023 – Czastary (Gminny Ośrodek Kultury)
      04.11.2023 – Wrocław (ODT Światowid)
      03.11.2023 – Mikstat (MGOK)
      17.10.2023 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
      15.10.2023 – Smętowo Graniczne (Kościół)
      14.10.2023 – Gdańsk (Dom Harcerza)
      08.10.2023 – Piaseczno (Biblioteka Publiczna)
      07.10.2023 – Radzyń Podlaski (Miejska Biblioteka Publiczna)
      06.10.2023 – Biała Podlaska (Sala widowiskowa w Starostwie Powiatowym)
      30.09.2023 – Lądek-Zdrój (Stawy Biskupie)
      29.09.2023 – Mogilno (Miejski Dom Kultury)
      28.09.2023 – Murzasichle (Aula szkoły podstawowej)
      24.09.2023 – Zduńska Wola (Miejski Dom Kultury)
      23.09.2023 – Łowicz (Kino Fenix)
      22.09.2023 – Tomaszów Mazowiecki (Powiatowe Centrum Animacji Społecznej)
      25.08.2023 – Ujsoły (Festiwal Danielka)
      19.08.2023 – Jamna (Chatka Włóczykija)
      18.08.2023 – Iwonicz-Zdrój (Kino Wczasowicz)
      17.08.2023 – Brzegi (Schronisko Głodówka)
      14.08.2023 – Cisna (Gminne Centrum Kultury i Ekologii)
      23.07.2023 – Krynica-Zdrój (Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego)
      22.07.2023 – Rabka-Zdrój (Teatr Lalek Rabcio)
      20.07.2023 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
      08.07.2023 – Cieszyn (Cieszyński Dom Kultury Dom Narodowy)
      07.07.2023 – Będzin (Arenda Lochy Zamkowe)
      16.06.2023 – Olsztyn (Galeria Sowa)
      15.06.2023 – Elbląg (Biblioteka Elbląska)
      10.06.2023 – Mikołajki (CK Kłobuk)
      09.06.2023 – Olecko (ROK Mazury Garbate)
      27.05.2023 – Siedlce (MOK)
      26.05.2023 – Kadzidło (Na Paletach)
      25.05.2023 – Łódź (Keja PUB)
      21.05.2023 – Bydgoszcz (Eljazz)
      20.05.2023 – Gorzów Wielkopolski (MCK Zawarcie)
      07.05.2023 – Gdynia (Szkoła Muzyczna I i II stopnia)
      06.05.2023 – Słupsk (Słupski Inkubator Technologiczny)
      05.05.2023 – Starogard Gdański (Kino “Sokół”)
      02.05.2023 – Lądek-Zdrój (Trojak)
      27.04.2023 – Wałbrzych (Coolturalna Montownia)
      23.04.2023 – Gliwice (PasCuda)
      22.04.2023 – Krynica-Zdrój (Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego)
      21.04.2023 – Nowy Sącz (Małopolskie Centrum Kultury Sokół)
      14.04.2023 – Legnicki (Hotel Legnicki)
      26.03.2023 – Szczecin (13 Muz)
      25.03.2023 – Piła (Sala Miejska)
      24.03.2023 – Grudziądz (Klub Akcent)
      12.03.2023 – Oświęcim (Oświęcimskie Centrum Kultury)
      11.03.2023 – Sosnowiec (Miejski Klub im. Jana Kiepury)
      10.03.2023 – Opole (Studenckie Centrum Kultury)
      03.03.2023 – Świdnica (Aula I Liceum Ogólnokształcącego)
      19.02.2023 – Kraków (Aula bł. Jakuba)
      18.02.2023 – Lublin (DDK Czechów)
      17.02.2023 – Radom (Resursa Obywatelska)
      14.02.2023 – Bystrzyca Kłodzka (Miejsko Gminny Ośrodek Kultury)
      07.02.2023 – Łódź (Teatr Muzyczny)
      06.02.2023 – Ostrów Mazowiecka (Kino Ostrovia)
      05.02.2023 – Białystok (6-Ścian Pub)
      28.01.2023 – Jelenia Góra (Jeleniogórskie Centrum Kultury Muflon)
      22.01.2023 – Konin (Koniński Dom Kultury)
      21.01.2023 – Inowrocław (Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia)
      20.01.2023 – Płock (Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki)
      13.01.2023 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)

      2022

      27.11.2022 – Przemyśl (Centrum Kulturalne)
      26.11.2022 – Tarnów (Stowarzyszenie “Przepraszam”)
      25.11.2022 – Rzeszów (Rzeszowski Dom Kultury)
      24.11.2022 – Jasień (Biblioteka Publiczna)
      13.11.2022 – Łódź (Keja PUB)
      12.11.2022 – Warszawa (Dom Literatury)
      11.11.2022 – Częstochowa (Muzyczna Meta)
      06.11.2022 – Gdańsk (Centrum Kultury na Morenie)
      05.11.2022 – Koszalin (CK105)
      04.11.2022 – Włocławek (Stara Remiza)
      23.10.2022 – Gorzów Wielkopolski (Łazienki 6 Klub)
      22.10.2022 – Świnoujście (Miejski Dom Kultury)
      21.10.2022 – Szczecin (Klub Delta)
      20.10.2022 – Stary Targ (Gminny Ośrodek Kultury)
      16.10.2022 – Zielona Góra (Cafe Noir)
      15.10.2022 – Poznań (ODK “Pod Lipami”)
      14.10.2022 – Wrocław (ODT “Światowid”)
      12.10.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      22.09.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
      21.09.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      17.09.2022 – Kłodzko (Kłodzki Ośrodek Kultury)
      16.09.2022 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
      15.09.2022 – Katowice (Klub Podróżników Namaste)
      01.09.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
      31.08.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      30.08.2022 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
      21.08.2022 – Polanica-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      18.08.2022 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
      17.08.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      14.08.2022 – Cisna (Bacówka Pod Honem)
      12.08.2022 – Smolnik (Zagroda Chryszczata)
      10.08.2022 – Ustrzyki Górne (Zajazd Pod Caryńską)
      07.08.2022 – Iwonicz-Zdrój (Kino Wczasowicz)
      06.08.2022 – Jamna (Schronisko Dobrych Myśli)
      05.08.2022 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
      21.07.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
      19.07.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      06.07.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
      19.07.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      06.07.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
      29.06.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      18.06.2022 – Kalisz (Akcelerator Kultury)
      17.06.2022 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
      12.06.2022 – Marianówka (Harcówka)
      11.06.2022 – Bielsko-Biała (Galeria Wzgórze)
      10.06.2022 – Rybnik (Powstańcza)
      08.06.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      03.06.2022 – Mikołajki (Peter’s Pub)
      02.06.2022 – Olsztyn (Galeria Sowa)
      29.05.2022 – Elbląg (Mjazzga)
      28.05.2022 – Gdańsk (Paszcza Lwa)
      26.05.2022 – Strzelin (Strzeliński Ośrodek Kultury)
      19.05.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
      08.05.2022 – Bydgoszcz (Eljazz)
      07.05.2022 – Toruń (OdNowa)
      02.05.2022 – Lądek-Zdrój (Arboretum)
      29.04.2022 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
      28.04.2022 – Polanica-Zdrój (Kawiarnia Zdrojowa)
      27.04.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      09.04.2022 – Warszawa (La Boheme)
      08.04.2022 – Barcin (Miejski Dom Kultury)
      06.04.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      03.04.2022 – Katowice (Namaste)
      02.04.2022 – Kraków (Klub Gwarek)
      23.03.2022 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
      20.03.2022 – Katowice (Namaste)
      19.03.2022 – Bielsko-Biała (Galeria Wzgórze)
      18.03.2022 – Opole (Stodoła)
      13.03.2022 – Tarnów Opolski (Gminny Ośrodek Kultury)
      10.03.2022 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
      05.03.2022 – Łódź (Keja Pub)
      04.03.2022 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
      26.02.2022 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
      24.02.2022 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
      23.02.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      14.02.2022 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
      13.02.2022 – Kożuchów (Centrum Kultury Zamek)
      12.02.2022 – Zielona Góra (Cafe Noir)
      09.02.2022 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      08.02.2022 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
      05.02.2022 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
      03.02.2022 – Białystok (Podlaski Instytut Kultury)
      15.01.2022 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
      08.01.2022 – Sandomierz (Katolicki Dom Kultury)

      2021

      15.12.2021 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      02.12.2021 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
      28.11.2021 – Łódź (Keja Pub)
      25.11.2021 – Wrocław (Stary Klasztor)
      24.11.2021 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      21.11.2021 – Rzym [Włochy] (Dom Polski im. Jana Pawła II)
      14.11.2021 – Poznań (Blue Note)
      08.11.2021 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
      06.11.2021 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
      05.11.2021 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
      04.11.2021 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      23.10.2021 – Wałbrzych (Pod Pretekstem)
      22.10.2021 – Długopole-Zdrój (Dwór Elizy)
      20.10.2021 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      17.09.2021 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
      23.08.2021 – Kudowa-Zdrój (Teatr Zdrojowy)
      22.08.2021 – Polanica-Zdrój (Muszla koncertowa)
      14.08.2021 – Długopole-Zdrój (Dwór Elizy)
      13.08.2021 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra)
      11.08.2021 – Polanica-Zdrój (Zielone Tarasy)
      06.08.2021 – Mława (Miejski Dom Kultury)
      31.07.2021 – Długopole-Zdrój (Dwór Elizy)
      25.07.2021 – Dąbrowa (Kościół NMP Królowej Polski)
      24.07.2021 – Janikowo (Teren OSiR)
      11.07.2021 – Bielawa (Park Miejski)
      13.06.2021 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
      12.06.2021 – Wrocław (Scena Kamienica)

      2020

      26.09.2020 – Grudziądz (Sztukateria Art&Music Pub)
      17.09.2020 – Łódź (Keja PUB)
      30.08.2020 – Dąbrowa (Kościół NMP Królowej Polski)
      28.08.2020 – Duszniki-Zdrój (Dwór Elizy)
      22.08.2020 – Janikowo (MGOK)
      21.08.2020 – Bydgoszcz (Otwarta Przestrzeń Światłownia)
      01.08.2020 – Lądek-Zdrój (Dom Klahra – Kawiarnia Artystyczna)
      28.02.2020 – Tychy (SDK Tęcza)
      24.02.2020 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
      23.02.2020 -Praszka (M-GOKiS)
      21.02.2020 – Inowrocław
      10.02.2020 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
      08.02.2020 – Inowrocław
      06.02.2020 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
      30.01.2020 – Łódź (Keja PUB)
      26.01.2020 – Bystrzyca Kłodzka (Kościół pw. Świętego Michała Archanioła)
      19.01.2020 – Poznań (Blue Note)
      16.01.2020 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
      13.01.2020 – Polanica-Zdrój (Sala Koncertowa Pijalni Wód Mineralnych)
      11.01.2020 – Inowrocław
      10.01.2020 – Bystrzyca Kłodzka (Aula ZSO)

      2019

      24.12.2019 – Polanica-Zdrój (Hotel Polanica Resort & Spa)
      19.12.2019 – Kudowa-Zdrój (Liceum Ogólnokształcące)
      14.12.2019 – Bystrzyca Kłodzka (Sala widowiskowa MGOK)
      30.11.2019 – Inowrocław
      28.11.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
      14.11.2019 – Opole (Studio M im. SBB w Radiu Opole)
      07.11.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
      04.11.2019 – Polanica-Zdrój (Wielka Pieniawa)
      02.11.2019 – Inowrocław
      21.10.2019 – Polanica-Zdrój (Wielka Pieniawa)
      20.10.2019 – Inowrocław
      10.10.2019 – Bystrzyca Kłodzka (Hotel Abis)
      07.10.2019 – Bystrzyca Kłodzka (Sala widowiskowa MGOK)
      04.10.2019 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
      22.09.2019 – Wrocław (Scena Kamienica)
      19.09.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
      15.09.2019 – Dąbrowa (Kościół MBNP)
      12.09.2019 – Baranowo (Baranowska Chata)
      07.09.2019 – Niewodnica Kościelna (Leśna Polana)
      05.09.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
      31.08.2019 – Inowrocław
      23.08.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
      17.08.2019 – Inowrocław
      04.08.2019 – Janikowo (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury)
      27.07.2019 – Inowrocław
      25.07.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
      19.07.2019 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
      06.07.2019 – Żnin (Żniński Dom Kultury)
      29.06.2019 – Inowrocław
      27.06.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
      21.06.2019 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
      16.06.2019 – Inowrocław
      06.06.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
      31.05.2019 – Bytom (Bytomskie Centrum Kultury)
      18.05.2019 – Inowrocław
      16.05.2019 – Lądek-Zdrój (Kawiarnia Twórczości Piwnica Pod Adamem)
      21.04.2019 – Inowrocław
      29.03.2019 – Opole (Teatr Lalki i Aktora)
      24.03.2019 – Duszniki-Zdrój (Dworek Chopina)
      23.03.2019 – Stronie Śląskie (Kaplica św. Onufrego)
      20.03.2019 – Łódź (Keja Pub)
      10.03.2019 – Poznań (Blue Note)
      09.03.2019 – Wrocław (koncert zamknięty)
      08.03.2019 – Bystrzyca Kłodzka (Sala widowiskowa MGOK)
      02.03.2019 – Inowrocław
      16.02.2019 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      03.02.2019 – Inowrocław
      27.01.2019 – Mogilno (Kościół MBNP)
      20.01.2019 – Dąbrowa (Kościół p.w. NMP Królowej Polski)
      19.01.2019 – Inowrocław
      05.01.2019 – Amberg [Niemcy] (Mariahilfberg)

      2018

      23.12.2018 – Inowrocław
      16.12.2018 – Bystrzyca Kłodzka (Sala widowiskowa MGOK)
      15.12.2018 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
      01.12.2018 – Gostyń (Święta Góra)
      25.11.2018 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      10.11.2018 – Inowrocław
      18.10.2018 – Łódź (Keja PUB)
      16.09.2018 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
      15.09.2018 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      09.09.2018 – Dąbrowa (Świetlica Wiejska)
      30.08.2018 – Opole (Wzgórze Uniwersyteckie)
      23.08.2018 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
      19.08.2018 – Inowrocław
      29.07.2018 – Wójtowice (Teren przy parafii)
      13.05.2018 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
      12.05.2018 – Wrocław (Scena Kamienica)
      01.05.2018 – Kłodzko (Pochód Poezji)
      18.03.2018 – Inowrocław
      13.03.2018 – Opole (Narodowe Centrum Polskiej Piosenki)
      10.03.2018 – Olesno (Miejski Dom Kultury)
      04.03.2018 – Inowrocław
      04.03.2018 – Ludzisko (Kościół pw. św. Mikołaja)
      24.02.2018 – Warszawa (Nowy Świat 44)
      23.02.2018 – Bierwce (Sala kameralna PSP)
      18.02.2018 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
      16.02.2018 – Rawicz (Kawiarnia Artystyczna “W Starym Kinie”)
      10.02.2018 – Inowrocław
      21.01.2018 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      18.01.2018 – Łódź (Keja PUB)
      13.01.2018 – Sopot (TOPOS Cafe)
      07.01.2018 – Poznań (Blue Note)
      06.01.2018 – Mogilno (Kościół pw. MBNP)
      05.01.2018 – Bystrzyca Kłodzka (Aula ZSO)

      2017

      29.12.2017 – Inowrocław
      28.12.2017 – Kępno (Kępiński Ośrodek Kultury)
      10.12.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      09.12.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
      05.11.2017 – Inowrocław
      15.10.2017 – Lisewo (Aula Gimnazjum)
      14.10.2017 – Inowrocław
      08.10.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      07.10.2017 – Praszka (M-GOKiS)
      07.10.2017 – Praszka (M-GOKiS)
      01.10.2017 – Dąbrowa (Kościół p.w. NMP Królowej Polski)
      30.09.2017 – Inowrocław
      29.09.2017 – Wrocław (Centrum Historii Zajezdnia)
      17.09.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      16.09.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
      17.08.2017 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
      13.08.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
      06.08.2017 – Ludzisko (Kościół św. Mikołaja)
      05.08.2017 – Inowrocław
      15.07.2017 – Inowrocław
      14.07.2017 – Dąbrowa (koncert zamknięty)
      09.07.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
      01.07.2017 – Bagno (Zgromadzenie Zakonne Księży Salwatorianów)
      24.06.2017 – Toruń (koncert zamknięty)
      11.06.2017 – Inowrocław
      10.06.2017 – Janikowo (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury)
      09.06.2017 – Kórnik k/Poznania (koncert zamknięty)
      06.06.2017 – Opole (koncert zamknięty)
      20.05.2017 – Lądek Zdrój (”Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
      19.05.2017 – Jedlińsk (Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej)
      14.05.2017 – Wrocław (Scena Kamienica)
      07.05.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      07.05.2017 – Kamieniec Ząbkowicki (Pałac Marianny Orańskiej)
      30.04.2017 – Inowrocław
      17.04.2017 – Inowrocław
      09.04.2017 – Jeziora Wielkie (Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji)
      25.03.2017 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      19.03.2017 – Wrocław (“Stara Piwnica”)
      16.03.2017 – Gniewkowo (“Magazyn”)
      15.03.2017 – Inowrocław
      11.03.2017 – Sopot (TOPOS Caffe)
      05.03.2017 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” kawiarnia artystyczna)
      04.03.2017 – Polanica Zdrój (koncert zamknięty)
      25.02.2017 – Toruń (IX LO im. Kazimierza Jagiellończyka)
      24.02.2017 – Bydgoszcz (Otwarta przestrzeń “Światłownia”)
      22.02.2017 – Inowrocław
      19.02.2017 – Wrocław (Scena Kamienica)
      17.02.2017 – Rawicz (Kawiarnia Artystyczna “W Starym Kinie”)
      14.02.2017 – Poznań (“Pod Pretekstem”)
      12.02.2017 – Inowrocław
      09.02.2017 – Strzelno (Miejska Biblioteka Publiczna)
      05.02.2017 – Ludzisko (Kościół św. Mikołaja)
      01.02.2017 – Inowrocław
      29.01.2017 – Dąbrowa (Kościół p.w. NMP Królowej Polski)
      22.01.2017 – Bystrzyca Kłodzka (Sala koncertowa w Ratuszu)
      16.01.2017 – Inowrocław
      15.01.2017 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK) – finał WOŚP
      14.01.2017 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      05.01.2017 – Poznań (Blue Note)

      2016
      30.12.2016 – Inowrocław
      21.12.2016 – Mogilno (Gimnazjum im. ks. Piotra Wawrzyniaka)
      18.12.2016 – Inowrocław
      04.12.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      02.12.2016 – Inowrocław
      25.11.2016 – Janikowo (MGOK)
      24.11.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      08.11.2016 – Opole (TVP Opole)
      06.11.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      05.11.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      29.10.2016 – Bystrzyca Kłodzka (Sala koncertowa ratusza)
      28.10.2016 – Bydgoszcz (Otwarta Przestrzeń “Światłownia”)
      23.10.2016 – Dąbrowa k/Mogilna (Kościół p.w. NMP)
      22.10.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      21.10.2016 – Lisewo (Aula Gminnego Gimnazjum)
      16.10.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      15.10.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      07.09.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      02.09.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      28.08.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      26.08.2016 – Warszawa (“Royal Wilanów”)
      25.08.2016 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
      21.08.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      04.08.2016 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
      31.07.2016 – Lubin (Altana w parku przy CK MUZA)
      29.07.2016 – Bydgoszcz (Otwarta Przestrzeń “Światłownia”)
      25.07.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      22.07.2016 – Warszawa (Sala koncertowa Związku Literatów Polskich)
      21.07.2016 – Warszawa (Plac Zamkowy)
      20.07.2016 – Lublin (Zamek Lubelski)
      19.07.2016 – Szepietowo (Miejski Dom Kultury)
      18.07.2016 – Sokółka (Sokólski Ośrodek Kultury – Kino Sokół)
      17.07.2016 – Hajnówka (Amfiteatr Miejski)
      16.07.2016 – Białystok (Amfiteatr Opery i Filharmonii Podlaskiej)
      01.07.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      18.06.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      12.06.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      04.06.2016 – Kamieniec Ząbkowicki (Gminne Centrum Kultury)
      22.05.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      15.05.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      13.05.2016 – Poznań (Dom Kultury “Jagiellonka”)
      06.05.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      24.04.2016 – Szamocin (Szamociński Ośrodek Kultury)
      23.04.2016 – Dobrodzień (Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu)
      21.04.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      20.04.2016 – Poznań (ODK Pod Lipami)
      17.04.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      16.04.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      15.04.2016 – Wrocław (Pieśniarze)
      09.04.2016 – Gdynia (Caffe Anioł)
      20.03.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      19.03.2016 – Warszawa (Ośrodek Kultury Ochoty)
      08.03.2016 – Poznań (“Pod Pretekstem”)
      28.02.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      26.02.2016 – Złocieniec (Złocieniecki Ośrodek Kultury)
      21.02.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      20.02.2016 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      14.02.2016 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
      07.02.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      31.01.2016 – Ludzisko (Kościół św. Mikołaja)
      24.01.2016 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
      23.01.2016 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      17.01.2016 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      17.01.2016 – Dąbrowa k/Mogilna (Kościół p.w. NMP)
      08.01.2016 – Bystrzyca Kłodzka (Aula Zespołu Szkół Ogólnokształcących) Noworoczny koncert „Pod Herbami”

      2015
      28.12.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      27.12.2015 – Ludzisko (Kościół św. Mikołaja)
      19.12.2015 – Bystrzyca Kłodzka (MGOK)
      13.12.2015 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      12.12.2015 – Kłodzko (Nota Bene Cafe Club)
      06.12.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      15.11.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      08.11.2015 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      25.10.2015 – Gdynia (“Caffe Anioł”)
      18.10.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      30.08.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      28.08.2015 – Dąbrowa k/Mogilna (Kościół p.w. NMP)
      22.08.2015 – Bielsko-Biała (“Bazyliszek” Salonik Sztuk Rozmaitych)
      21.08.2015 – Jastrzębie-Zdrój (“Kawiarnia Parkowa”)
      20.08.2015 – Bystrzyca Kłodzka (“Kulturalne Czwartki” – Rynek)
      16.08.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      13.08.2015 – Długopole Zdrój (Dwór Elizy)
      25.07.2015 – Cieszyn (koncert zamknięty)
      19.07.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      18.07.2015 – Gdynia (“Caffe Anioł”)
      16.07.2015 – Długopole Zdrój (Dwór Elizy)
      12.07.2015 – Złoty Stok (“Kulturalne Niedziele” – Park Miejski)
      09.07.2015 – Bystrzyca Kłodzka (“Kulturalne Czwartki” – Rynek)
      05.07.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      20.06.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      31.05.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      29.05.2015 – Leszno (Klub “za kulisami”)
      25.05.2015 – Stronie Śląskie (CETiK)
      13.05.2015 – Poznań (ODK Pod Lipami)
      01.05.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      26.04.2015 – Ostromecko (Pałac w Ostromecku)
      18.04.2015 – Lądek Zdrój (“Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      12.04.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      22.03.2015 – Inowrocław (“Solanki” Medical SPA)
      21.03.2015 – Świdnica (ŚOK)
      20.03.2015 – Bielawa (Klub „Pozytywka” przy MBP)
      19.03.2015 – Opole (SCK)
      08.03.2015 – Bystrzyca Kłodzka (Sala Widowiskowa MGOK)
      07.03.2015 – Złoty Stok (Pensjonat „Złoty Jar”)
      01.03.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
      21.02.2015 – Gdynia („Caffe Anioł”)
      20.02.2015 – Kwidzyn (Piwnica Artystyczna „Spichlerz”)
      07.02.2015 – Inowrocław („Solanki” Medical SPA)
      11.01.2015 – Bystrzyca Kłodzka (WOŚP – Sala Widowiskowa MGOK)
      10.01.2015 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      09.01.2015 – Bystrzyca Kłodzka (Aula Zespołu Szkół Ogólnokształcących) Noworoczny koncert „Pod Herbami”

      2014
      30.12.2014 – Długopole Zdrój („Dwór Elizy”)
      28.11.2014 – Leszno (Klub „za kulisami”)
      23.11.2014 – Nowa Ruda („Technoinkubator”)
      10.11.2014 – Kłodzko („NoTa Bene Cafe Club”)
      07.11.2014 – Lądek Zdrój („Dom Klahra” Kawiarnia Artystyczna)
      11.10.2014 – Opole (Klub Muzyczny Filharmonii Opolskiej)
      18.09.2014 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
      19.08.2014 – Lądek Zdrój (Park Zdrojowy im. Jana Pawła II)
      16.08.2014 – Długopole Zdrój („Dwór Elizy”)
      15.08.2014 – Trzebieszowice („Zamek na Skale”)
      14.08.2014 – Bystrzyca Kłodzka (Rynek)
      09.08.2014 – Kudowa Zdrój (Willa „SPA Scaliano”)
      17.07.2014 – Bydgoszcz (Kawiarnia „Stara Szuflada”)
      17.05.2014 – Rabka („MonAmi” Cafe)
      08.05.2014 – Poznań (Blue Note)
      11.04.2014 – Ciechocinek (Pałac „Targon”)
      10.04.2014 – Opole (Pub „Reset raciborski”)
      22.03.2014 – Lądek-Zdrój (Centrum Kultury i Rekreacji)
      21.03.2014 – Kłodzko (Pub „Stare Kino”)
      08.03.2014 – Bydgoszcz (Kawiarnia „Stara Szuflada”)
      07.03.2014 – Ciechocinek (Pałac „Targon”)
      11.01.2014 – Opole (Winiarnia-Kawiarnia „Strych”)
      03.01.2014 – Bystrzyca Kłodzka (Aula Zespołu Szkół Ogólnokształcących) Noworoczny koncert „Pod Herbami”

      2013
      16.12.2013 – Poznań – koncert zamknięty (Uniwersytet Przyrodniczy)
      14.12.2013 – Bystrzyca Kłodzka – Bystrzycki Festyn Pod Choinką
      15.11.2013 – Duszniki Zdrój (Dworek Chopina)
      26.10.2013 – Brzeg (Herbaciarnia Niezależny Ośrodek Kultury)
      12.10.2013 – Stronie Śląskie (CETiK)
      11.10.2013 – Bystrzyca Kłodzka (Muzeum Filumenistyczne)
      14.09.2013 – Bystrzyca Kłodzka (Plac Rekreacyjny przy MGOK) Jarmark Trzech Kolorów
      04.08.2013 – Bystrzyca Kłodzka (koncert zamknięty)
      20.07.2013 – Inowrocław (Stara Apteka)
      12.07.2013 – Polanica Zdrój (Muszla Koncertowa)
      05.07.2013 – Długopole Zdrój (Dwór Elizy)